O nás

Naše firma Rina Sport působí na českém trhu se značkovým sportovním zbožím už od roku 1995.

Díky těmto dlouholetým zkušenostem a vyškolenému personálu nabízíme velmi široké profesionální služby.

Hlavním cílem naší firmy je dlouhodobá spokojenost zákazníků. Právě individuálním přístupem k nim se lišíme od jiných anonymních obchodů. Nabízíme nejen široký sortiment sportovní obuvi, oblečení a doplňků, ale i speciální potřeby pro vrcholový sport.

Spolupracujeme se sportovními kluby, kterým nabízíme slevy až 20%.

 

Pokud hledáte internetový obchod, který vám nabídne nepřeberné množství značkového sportovního zboží za skvělé ceny, pak jste tu správně. Nabízíme sportovní věci a doplňky předních značek jako jsou Adidas, Nike, Salomon, Hannah, Keen a jiné.

Sportovní oblečení již dávno není určeno jen sportovcům, i když bylo několikrát dokázáno, že správná volba oblečení může vaše sportovní výsledky posunout o třídu výš. Dnes si totiž můžete vybrat specifické oblečení pro cyklistiku, squash, tenis, golf, lyžování nebo i bojové sporty stejně tak dobře, jako oblečení pro outdoor a přežití v přírodě.

Stále více lidí si užívá příjemný pocit z nošení kvalitního sportovního oblečení. Moderní materiály, výborné střihy a hlavně nejlepší termo vlastnosti, které vás v parném dni ochladí a v zimě zahřejí.

Nabízíme vám sportovní oblečení pánské i dámské, sportovní obuv, tašky a batohy, kabelky, zimní boty a mnoho dalšího.

 

Na závěr rada pro výběr outdoorové obuvi.

Při výběru trekingové obuvi je nejdůležitější, abyste si upřesnili, co od bot očekáváte. Chystáte se na opravdu náročný přechod horského hřebenu nebo jen hledáte trekingové boty na procházky lesem? Obecně platí, že čím je terén náročnější, tím pevnější potřebujete obuv. Vyrážíte ven především na jaře či na podzim? Pak zřejmě užijete boty s nepromokavou membránou (značka Salomon hojně využívá membránu Gore-Tex). Pokud si užíváte výlety v letních parnech, není od věci pořídit si trekingovou obuv z prodyšných materiálů. Možná patříte k těm, kteří si neodpustí dobrodružné výpravy, i když je teplota hluboce pod nulou. Pak potřebujete trekingovou obuv se speciálním zateplením.

Pokud máte jakékoliv dotazy, spojte se s námi na našem chatu, telefonicky nebo se za námi přijďte poradit osobně do našeho obchodu. 

 

Těšíme se na Vaši návštěvu,

tým Rina sport